Wybierz język / Choose your Language:
Wiedz, że:
Praktyczne torby ekologiczne powoli wypierają szkodliwe folie. Ładna, wygodna i mocna torba bawełniana to drobiazg, który nas kosztować będzie zaledwie kilka złotych, ale dla naszego środowiska będzie bezcennym prezentem.

Dlaczego torba bawełniana a nie plastikowa?

świadomi konsumenci coraz rzadziej zadają to pytanie. Wszyscy wiemy, że zbierając coraz więcej plastikowych reklamówek produkujemy stosy śmieci, z którymi nie wiadomo, co robić.

Wpływ na środowisko naturalne

Wysypiska zagarniają coraz większą powierzchnię naszej planety. Taka torba (wykonana z ropy) przez cały czas rozkładu wydziela metan, amoniak i siarkowodór. Na ropie wykonanej z jednej torby samochód osobowy mógłby przejechać około 100 metrów! A jak długo trwa jej rozkład? Jedna plastikowa torebka, której używamy średnio tylko 30 minut, rozkładać się może nawet do 400 lat! Nie nadaje się ona do przetworzenia, a stosy plastikowych toksycznych reklamówek zalegają coraz liczniej na wysypiskach. Codziennie w samej Warszawie zużywa się średnio prawie 2 miliony plastików! Skąd tak duża liczba? Każdy zazwyczaj bierze ich kilka (są małe, rwą się) i wyrzuca je tego samego dnia! Czy stara siatka to na pewno to, co chcemy zostawić w spadku naszym prawnukom?...

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Ekologiczne torby z bawełny są doskonałą alternatywą dla bezużytecznych śmieciowych plastików. Taka wygodna torba nie tylko jest korzystna dla środowiska - naturalne włókna rozkładają się szybko i nie pozostawiają po nas nieprzyjemnych pamiątek. Jest też bardzo trwała - możemy jej używać wiele lat, a ona wciąż będzie nam służyć. Nie zarwie się pod ciężarem zakupów (ile razy urywały nam się i rozciągały uszy toreb plastikowych), jest praktyczna, a jednocześnie bardzo ładna. Na pewno bardziej elegancko wygląda torba z bawełny niż przezroczysta siatka! Zwłaszcza że teraz można drukować na torbach dowolne nadruki, teksty, logo. Prawdziwe ekologiczne torby stają się jednym z symboli naszego statutu i pokazują, że dbamy o środowisko i zdrową przyszłość dla nas i naszych dzieci.

Zaufali nam

Zamów torbę ze swoim logo

Logo Państwa firmy na naszych torbach może być jednym ze sposobów podniesienia prestiżu Państwa firmy i jednocześnie kampanią wizerunkową.
Wybrane z oferty
Zobacz też